FeindeRPG

Polski Serwer RPG

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2019-01-01 03:09:12

YoKi
Administrator
Dołączył: 2019-01-01
Liczba postów: 8
Windows 7Chrome 71.0.3578.98

REKRUTACJA [ON]


Czym się zajmujemy?



Nasza działalność opiera się na znanym schemacie transportu osób z punktu A do punktu B po jak najniższej cenie w najróżniejszy sposób. Zajmujemy się również bardziej zorganizowanym przewozem VIP.



Czym jesteśmy i co oferujemy?



Nie jesteśmy ani grupą ani organizacją, działamy jako prywatne przedsiębiorstwo zatrudniające różne osoby. Każda osoba która chcę dołączyć do naszych szeregów musi posiadać swój pojazd. Dostanie na niego napis reprezentujący naszą działalność. W taki sposób zostanie on naszym pracownikiem. Do tego oferujemy przeszkolenia z pierwszej pomocy, odpowiedniego RP podczas przewozu, Kodeksu Ruchu Drogowego czy też kurs przewozu VIP.



Gdzie znajduje się nasza baza?



Na obecną chwilę nasza baza znajduje się na The Strip w Las Venturas.



REGULAMIN - proszę o zapoznanie się z nim



Cennik

Na obecną chwile cennik wygląda następująco:

- kursy miejskie od 10 do 90 pln

- kursy międzymiastowe od 50 do 300 pln

- gracze poniżej 100rp (nowi gracze) mają kursy za darmo

Zarobki

Wszystkie pieniądze które zarobicie należą do was, nie musicie się z nami nimi dzielić. Cennik uwzględnia naprawy/tankowanie pojazdów. Niby w cenniku są wypisane niskie kwoty to prawda są one niższe przeciętnie biorą inni gracze za transport. Wielu klientów daje napiwki niektórzy małe i niektórzy wysokie więc prawie zawsze będziecie wychodzić na plus wszystko zależy od was.



Aby dołączyć do naszej firmy musisz napisać podanie do mnie jako prywatną wiadomość do mnie na forum serwera według tego wzoru:




wzór:

Imię:

Wiek:

Serial:

Byłeś karany na serwerze? jeśli tak to za co?:

Zapoznałeś się i akceptujesz regulamin SATC?

Akceptujesz nasz cennik?:

Czy w przyszłości miałbyś problemy z podporządkowaniem się do poleceń zarządu SATC?:

Posiadasz własny pojazd który chcesz przeznaczyć na firme?:

Dlaczego ty? (list motywacyjny):

Napisz coś o sobie:

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
deathrunforlife - pasjonatliczb - southsidelocos - ciekawostki-ze-swiata - faceciwczerni